ART / Lithographs / Litograph in colors 7641458
nr 764 1458
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Eva Zetterwall, 240/350, subject size: 50x38,
Eva Zetterwall, 240/350, motivets mått: 50x38
600
SEK 300
Monday June 11 2012
at 19:57:42
11/6 17:43:42